Vaničkování

Pro děti od zahojení pupíčku do šesti měsíců 

Proč a jak vaničkovat

  • Vaničkování je zábava pro rodiče a miminka, ale hlavně velký pomocník v boji s bolestmi bříška a nespavostí. Při vaničkování se miminko příjemně unaví a zároveň se podpoří jeho psychomotorický vývoj, protože ve vodě posiluje.
  • Koupání miminka je pro dítě příjemným návratem do prostředí, ve kterém se pohybovalo v maminčině bříšku. Pohyb ve vodě, z počátku vaničkování, má příznivý vliv na celkový psychomotorický vývoj dítěte. Postupné otužování vede k otužilosti organismu. Doba koupání miminka ve vaně se přizpůsobuje věku, náladě a schopnostem dítěte.
  • Není nutné nikam dojíždět, ráda přijedu za Vámi. Domácí prostředí, ve kterém dítě lépe spolupracuje, hraje pozitivní roli. Děti ve svém známém prostředí získávají první zkušenosti s vodou a rodiče se v klidu naučí držení miminka a získají jistotu v manipulaci.

Jak vaničkování probíhá 

Na vaničkování je vhodné, aby bylo miminko minimálně 30 min po jídle. Je fajn, když předem necháte vyhřát koupelnu a osušku dáte ohřát na topení. K vaničkování potřebujeme velkou čtvercovou plenu. Vaničkovat jezdím přímo k vám domů. S miminkem tedy po koupeli nikam nemusíte.

Vaničkování probíhá jako rychlokurz a trvá 60 min. Cena vaničkování je 1090,- včetně dopravy 
(Praha) a materiálu.


UPOZORNĚNÍ

z důvodu mateřské dovolené poradna pozastavena

Reference


Jana L.

Moje dcera si vaničkování vyloženě užívá. A já si pak užívám rychlost s jakou po vaničkování usne🙂.  U Veroniky je vidět, že svou práci dělá s láskou a radostí.  Vždy se těšíme na další lekci.

Denisa M.

Kontakt na baby poradnu jsem našla náhodou na internetu, líbilo se mi, že přijede domů a že nemusím malou nikam vozit. Začaly jsme vaničkovat hned po šestinedělí a dodnes jsem za to moc ráda. Klárka se vůbec vody nebojí a stále chodíme na plavání. Díky za pozitivní přístup a všechny rady, nejen ohledně vaničkování.