Reference

Michaela V.

Chtěla bych moc doporučit a zároveň motivovat maminky, aby se nebály oslovit Verču s nějakým otázáním. Ono přiznat si, že vaše dítko je v nepohodě je velmi těžké a máte pocit naprosté neschopnosti. Maminky není to tak. Já bohužel jsem rodič, co nemá nic načteno a Verča mi neskutečně pomohla. Naučila mě, jak správně manipulovat s novorozencem, abych ho neomezovala ve vývoji, aby koupačky byly relaxační a né jak z hororového filmu. A mnoho dalších užitečných rad.Veru děkujeme!!!!❤️ 

Nina M.

Verča je obrovský profík nejen v hard skills tj. jak správně manipulovat s miminkem, abychom mu nezpůsobovali stres a podporovali jej ve správném motorickém vývoji. Jak se poprat s kojením, které ne vždy jde tak snadno, jak si maminky po porodu představují, ale hlavně dokáže poskytnout psychickou podporu pro křehkou duši šestinedělky, která občas bojuje s různými splíny. Doporučila bych všem maminkám povinně, aby se s ní potkaly, protože pokud se pečlivě připravujeme na porod, měly bychom se o to pečlivěji připravit na to, co přijde po tom.

Lucie G.

Po neplánovaném císařském řezu jsem se o to víc potřebovala naučit jak s malým manipulovat. Veru přijela a ukázala mi polohy, jak na manipulaci tak kojení, které mi na jizvu netlačily. Pokud si nejste v čemkoliv, co se miminka týká jistá, či jste teprve v očekávání, stojí za to vyzkoušet. 

Helena F.

Můj syn měl už od narození lehkou predilekci k levé straně. Postupem času bylo více a více vidět sleželé záhlaví. Na babyporadnu jsem dostala doporučení od jedné známé a díky za to. S malým se začalo ihned cvičit. Veru nám ukázala, jak správně manipulovat, aby se situace co nejrychleji zlepšila. Hrozila nám helmička, která místo předepsaných 4. měsíců byla nakonec jen na měsíc a vše se zvládlo bez větších problémů. Dnes má syn hlavičku krásně rovnoměrnou.

Jana L.

Moje dcera si vaničkování vyloženě užívá. A já si pak užívám rychlost s jakou po vaničkování usne🙂. U Veroniky je vidět, že svou práci dělá s láskou a radostí. Vždy se těšíme na další lekci.

Denisa M.

Kontakt na baby poradnu jsem našla náhodou na internetu, líbilo se mi, že přijede domů a že nemusím malou nikam vozit. Začaly jsme vaničkovat hned po šestinedělí a dodnes jsem za to moc ráda. Klárka se vůbec vody nebojí a stále chodíme na plavání. Díky za pozitivní přístup a všechny rady, nejen ohledně vaničkování.

Šárka C.

Na Veroniku jsem narazila náhodou na FB, Moc se mi líbí, jak to s miminkama umí. Je to dar, který nemá každý. Vše je tak nějak přirozené a snadno pochopitelné. Naučila jsem se se synem lépe manipulovat, Získala tipy na správný rozvoj a zapojila do našich rituálů vaničkování, na které nedám dopustit. 

Monika K.

Som mamou dvoch detí a ľutujem,že som Verču nespoznala skorej,nakoľko by som jej pomoc potrebovala pri staršej Lei ako soľ Obdobie šestinedelia bolo pre mňa emočné peklo a neistota že som zlou mamou ktorá nič nevie...manipulovať,kojiť a vlastne mať prcka doma,som si musela tak nejak prebojovať sama. Našťastie pri Arturkovi už mám Verču,ktorá je v tažkých chvíľach nielen oporou ale hlavne pomože,ukáže a naučí vás ako správne kojiť bez sĺz a bolesti.  

Karolína T.

Jsem moc ráda, že jsem u druhého miminka měla podporu v podobě laktačního poradenství od Verči. Po neúspěchu při kojení u prvorozeneho syna jsem byla odhodlaná využít všechny prostředky, aby to bylo s dcerou lepší. Mohla jsem se na Verču obrátit kdykoliv jsem měla pochybnosti. Pomohla mi upravit polohu kojení tak, aby byla pro mne i pro miminko pohodlná. Vysvětlila mi, jak pečovat o bolestivé ragády a jakou zvolit polohu, aby byla poraněná bradavka co nejméně namáhaná. Když už jsem si myslela, že mám s kojením vyhráno, nastal bojkot. V tomhle období mě Verča podpořila hlavně psychicky a i když měl člověk sto chutí to vzdát, protože miminko prso odmítalo a plakalo, snažila se mě Verča uklidnit a ujistit, že je to jen dočasné a stojí za to vydržet a nenásilně miminko začít kojit, když je zrovna klidné. Výhodou je, že jsem mohla Verčiných služeb využít jak osobně, tak i po telefonu a že je její zaměření tak obsáhlé, že jsme vždy zabrousily i do příbuzných témat, to vidím jako opravdu velkou výhodu. Už teď vím, že otázky kolem kojení nekončí a že Verči pomoc vyhledám kdykoliv budu potřebovat s někým ochotným a zároveň fundovaným vše probrat. Jednoduše díky!