Poradna psychomotorického vývoje

Pro děti od narození do 15 měsíců

Co se v poradně dozvíte

  • Dozvíte se co, kdy a jakým způsobem, by se mělo dítě naučit a proč. Jak motivovat dítě k aktivnímu pohybu, sledovat kvalitu jeho projevů a stimulovat je k postupnému rozvoji jeho dovedností s ohledem na principy psychomotorického vývoje.
  • Najdeme případné odchylky od kvalitního vývoje, pokusíme se najít příčinu a řešení problému.
  • Také si například ukážeme, jaké hračky jsou vhodné dle jeho věku
  • Každé dítě je jiné, jednotlivé dovednosti bude zvládat v jiném týdnu či měsíci, je ale důležité dohlédnout na to, aby je zvládalo technicky správně a ve správné posloupnosti.
  • vyzkoušíme různé způsoby manipulace a jak miminko správně nosit, ukážeme si jak ukládat ke spánku, zavinovat atd.

Jak poradna probíhá 

Na poradnu si nemusíte nic připravovat. Je vhodné, aby bylo miminko minimálně 30 min po jídle. 

Cena poradny je :
890 Kč/hod u mě v poradně 
1090 Kč/hod u vás doma (Praha) včetně materiálu k této problematice.


UPOZORNĚNÍ 

z důvodu mateřské dovolené poradna pozastavena


Reference


Michaela V.

Chtěla bych moc doporučit a zároveň motivovat maminky, aby se nebály oslovit Verču s nějakým otázáním. Ono přiznat si, že vaše dítko je v nepohodě je velmi těžké a máte pocit naprosté neschopnosti. Maminky není to tak. Já bohužel jsem rodič, co nemá nic načteno a Verča mi neskutečně pomohla. Naučila mě, jak správně manipulovat s novorozencem, abych ho neomezovala ve vývoji, aby koupačky byly relaxační a né jak z hororového filmu. A mnoho dalších užitečných rad.
Veru děkujeme!!!!❤️ 

Helena F.

Můj syn měl už od narození lehkou predilekci k levé straně. Postupem času bylo více a více vidět sleželé záhlaví. Na babyporadnu jsem dostala doporučení od jedné známé a díky za to. S malým se začalo ihned cvičit. Veru nám ukázala, jak správně manipulovat, aby se situace co nejrychleji zlepšila. Hrozila nám helmička, která místo předepsaných 4. měsíců byla nakonec jen na měsíc a vše se zvládlo bez větších problémů. Dnes má syn hlavičku krásně rovnoměrnou.

Nina M.

Verča je obrovský profík nejen v hard skills tj. jak správně manipulovat s miminkem, abychom mu nezpůsobovali stres a podporovali jej ve správném motorickém vývoji. Jak se poprat s kojením, které ne vždy jde tak snadno, jak si maminky po porodu představují, ale hlavně dokáže poskytnout psychickou podporu pro křehkou duši šestinedělky, která občas bojuje s různými splíny. Doporučila bych všem maminkám povinně, aby se s ní potkaly, protože pokud se pečlivě připravujeme na porod, měly bychom se o to pečlivěji připravit na to, co přijde po tom.

Lucie G.

Po neplánovaném císařském řezu jsem se o to víc potřebovala naučit jak s malým manipulovat. Veru přijela a ukázala mi polohy, jak na manipulaci tak kojení, které mi na jizvu netlačily. Pokud si nejste v čemkoliv, co se miminka týká jistá, či jste teprve v očekávání, stojí za to vyzkoušet.